NABÍDKA PRÁCE - vedení projektů

Staň se součástí Ádvojky!

Hledáme projektovou manažerku či manažera pro projekty Slovenské národní povstání a Antiturismus a postturismus

Termín nástupu: 6. 5. 2024

Odměna: 10000 Kč měsíčně na DPP

Ukončení projektů: 31. 10. 2024, ale možnost další spolupráce

Náplň práce:

• koordinace projektů Slovenské národní povstání a Antiturismus a postturismus v souladu s pokyny redakce A2 a donorem Rosa Luxemburg Stiftung

• aktivní spolupráce s autorstvem tematických čísel

• spolupráce s produkčním týmem A2

• dohled nad plněním harmonogramu projektů

• vystavení, kontrola a evidence DPP s autorstvem tematických čísel

proplacení nákladů v souladu se schváleným rozpočtem

• spolupráce s účetními, finanční manažerkou a ředitelkou

Nabízíme:

• skvělou týmovou práci a podporu v přátelském prostředí

•flexibilní pracovní dobu

•zkušenost s prací v respektovaných médiích

•množství kulturních benefitů

Požadavky na uchazečky a uchazeče:

• komunikativnost a organizační schopnosti

• základní orientace v účetnictví

• zkušenosti s vedením projektů, nejlépe i z mezinárodní spolupráce a řízením týmů

• zájem o témata Ádvojky

• výhodou zkušenost s podáváním a vedením zahraničních grantů, ideálně i granty EU

Kdo jsme:

A2 kulturní čtrnáctideník vychází od roku 2005. Reflektuje kulturu v co nejširším pojetí, tedy včetně společenského dění a politiky. Nabízí také svěží pohled na českou a zahraniční kulturní scénu, design, fundované eseje či rozhovory s inspirativními lidmi.

Posílejte svůj životopis společně s krátkým odůvodněním, proč se na tuto pozici hlásíte (max. 1800 znaků), do 30. 4. 2024 na [email protected] s předmětem: NABÍDKA PRÁCE - vedení projektů. Vybrané uchazečstvo bude pozváno na osobní pohovor 2. 5. 2024