festival

Poslední Fluff má kompletní line-up

Letošní Fluff Fest se bude konat naposledy – poslední příležitost potkat se v Rokycanech na letišti a užít si tři dny nabité hudbou, parties, přednáškami, diskuzemi, veganským hodováním a koupáním v nedalekém oblíbeném koupališti.

datum

27/7/23 - 29/7/23

čas

00:00 - 00:00

Fluff se tradičně koná koncem července, letos od čtvrtka 27. do soboty 29. července. Pořádá ho kolektiv Underdogs', který stojí za stejnojmenným smíchovským klubem. S více jak osmdesáti jmény je letošní line-up (téměř) kompletní. K dříve ohlášeným Scowl, GAG, A Place to Bury Strangers, Powerplant, Shooting Daggers, GLAAS nebo NØ MAN přibyli například Clowns, Jeromes Dream, Gillian Carter, Stingray, Doldrey, Bad Breeding, Spirit Possession, Black Curse, Syndrom 81, Pest Control, Lawful Killing, Layback, Existence a řada dalších. Z česko-slovenských řad na Fluffu vystoupí mimo jiné Berlin Manson, Bibione, Shallov, Vole nebo Ÿperitiff.

Nedílnou součástí Fluffu je tradičně Psych Tent stage, jejíž kurátor Jakub z labelu Stoned to Death se letos mimo jiné zaměřil na balkánskou punkovou scénu nebo na temná zákoutí harsh noisu a elektroniky. V line-upu Psych Tentu tak figurují například Mižerja, Sukob, Staticø, Neon Lies nebo viimeinen & knifedoutofexistence & fleshlicker, NBDY / Talk=Trouble, Nová síla, CRYPTO ORDER a Tongue Depressor.

Chybět nebude ani fastcorová stage All-Go-No-Slow. K dříve anoncovaným Warfuck, Lovgun nebo 2 Manky Hookers & a Racist Dwarf se přidali například Suffering Quota, Louis X Armstrong, Trading Hands, TRAVØLTA, Skiplife, Lickspit a další.

Lístky na festival jsou v prodeji v síti GoOut.net. Do neděle 30. dubna je možné koupit celofestivalové vstupenky za nižší cenu.

Jednodenní vstupenky budou k dispozici později.
Veškeré informace, včetně nejaktuálnějšího line-upu s profily kapel, infem o lístcích atp. jsou k dispozici na webu Fluff Festu.

O festivalu:
Fluff Fest je nezávislý multižánrový festival s hc punkovými kořeny, který propojuje hudbu a politický aktivismus. Koná se od roku 2000 a přitahuje publikum z celé Evropy. Návštěvnice a návštěvníky festivalu čekají tři dny plné hudby, parties, přednášek a diskuzí. Festival je LGBTQIA+ friendly a snaží se vytvořit bezpečný prostor pro zábavu a osobní a umělecké sebevyjádření. Organizátoři a organizátorky podporují inkluzi a diverzitu a staví se proti rasismu, sexismu a dalším formám nenávisti. Od roku 2005 se Fluff Fest koná na sportovním letišti v Rokycanech, pár kroků od místního oblíbeného koupaliště. Festival pořádá kolektiv Underdogs', který stojí i za nezávislým smíchovským klubem Underdogs'. Letošní ročník bude poslední.

Datum: čtvrtek 27.7. - sobota 29.7. 2023
Místo: Letiště Rokycany, Nad Husovými Sady, 337 01, Rokycany

Web festivalu / FB událost / Předprodej

videa:
Scowl – Shot Down: https://www.youtube.com/watch?v=vuLQhr9Y5eo
Toungue Depressor (live): https://www.youtube.com/watch?v=7yIGEb839_I