design

Czech Design Week Podzim 2017

místo

Hybernská 4

sdílet
datum

27/11/17 - 3/12/17

čas

11:00 - 21:00

Hybernská 4 v Praze poskytne azyl proslulým i začínajícím designérům z Čech i ze světa v rámci festivalu Czech Design Week Podzim 2017.

V centru Prahy se na týden od 27. 11. do 3. 12. 2017 stane centrem designového dění. Prodejní festival designu a umění v nové lokalitě pokračuje v úspěšně nastoleném konceptu již čtvrtým ročníkem.

V těchto designově čistých a světlých prostorech vyniknou zajímavá díla zahraničních designérů ze Švédska, Belgie, Itálie nebo předního polského designéra Sebastian Pietkiewicze či německé umělkyně Jenny Ritzenhoff. Při 99 letém výročí založení samostatného československého státu se však nezapomíná ani na tuzemské designéry. Jedna z předních českých vystavujících značek bude Tatra, která připraví výstavu ze své historie. Netradiční instalaci dále představí např.značky Prim, Preciosa a Koh-i- noor.Czech Design Week také uvítá studenty předního českého skláře Jaroslava Bejvla, Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, uměleckořemeslné a oděvní školy v Liberci, dále také studenty Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara ZČU v Plzni zejména ateliér Fashion designu Heleny Krbcové a ateliér Kov a šperk Petra Vogela.

Kdo má zájem přihlásit se jako vystavující designér na Czech Design Week Podzim 2017, může tak učinit nejpozději do 15. 10. 2017.

http://www.czechdesignweek.cz/